Karrier

Nemzetközi közúti szállítmányozó, fuvarszervező

Főbb feladatok:

  • Közúti fuvarszervezés, fuvareszközök diszponálása
  • Árkalkulációk, ajánlatok készítése, tendereken való részvétel
  • Kapcsolattartás megrendelőkkel, beszállítókkal, gépkocsivezetőkkel

Elvárások:

  • Szakirányú szállítmányozói, logisztikai közép- vagy felsőfokú végzettség
  • Fuvarozási, szállítmányozási területen legalább 2 éves szakmai tapasztalat
  • Szállítmányozási piac ismerete
  • Számítógépes rendszerek felhasználói szintű ismerete (MS Word, Excel, levelező rendszerek, internet)
  • Angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban

Amit kínálunk:

  • Megállapodás szerinti bér
  • Utazási hozzájárulás
  • Érdekes és változatos munkavégzés
  • Kellemes, családias munkahelyi légkör
  • Modern munkakörnyezet

Munkavégzés helye

Veszprém

Érdeklődés: +3630-9465 328

Pályázatokat az alábbi e-mail címre várjuk: munkaugy@locargo.hu

MŰSZAKI- ÉS TELEPHELYVEZETŐ

  • a cég műszaki, jármű karbantartási tevékenységének koordinálása, tervszerű karbantartások irányítása, felügyelete
  • a műhely, gépjárműmosó, vizsgaállomás működésének irányítása
  • kapcsolattartás a közlekedési és egyéb hatóságokkal, a szolgáltatásokat igénybevevő partnerekkel, megbízókkal, beszállítókkal; elégedettség biztosítása; rendelések kezelése
  • vállalat telephelyének, épületeinek karbantartásával kapcsolatos teendők ellátása

Elvárások:

  • gyakorlati érzékkel rendelkező dinamikus egyéniség
  • önállóság, megbízhatóság, vezetői egyéniség
  • jó kommunikációs és problémamegoldó készség
  • gyors, precíz, együttműködő munkavégzés

Feltétel:

  • műszaki végzettség,  gépész, járműgyártó…
  • min. 2-3 év szakmai és vezetői tapasztalat
  • felhasználói szintű számítógépes ismeret

Előny:

  • jármű műszaki vizsgabiztosi engedély
  • nyelvtudás

Érdeklődés: 06/30/9465-328